[huge_it_portfolio id=”1″]

 Dj’lerimiz

 

My Müzik Organizasyon, profesyonel, deneyimli, dünya müziğine hakim, geniş arşive sahip Dj’ler ve son teknoloji Dj ekipmanları ile her an ve zaman hizmetinize hazırdır . Düğün, davet, nişan, kına, okul mezuniyetleri, açılış, özel partiler, ödül törenleri ,fuar, festival, vb. organizasyonlar için sizlerle birlikte yapılan titiz ön çalışmalar sonrasında, My Müzik Organizasyon en doğru ve en kaliteli Dj hizmetleri sunmaktadır.

Dj Metin Sarp

Tel: 0542 212 85 22  

İstanbul/Üsküdar 1989 doğumlu olan Metin Sarp, Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisiyle öncelikle Bateri çalarak müzik kariyerine başlamıştır. Lise zamanlarında Okulun müzik gurubunda bulunarak grubuyla birlikte bir çok ödüller kazanmıştır. Liseler arası müzik yarışmasında Kendilerinin yapmış olduğu ” ROCK ” parçasıyla 2. lik Ödülünü almışlardır. Türkiyenin sayılı radyolarında radyo spikerliği yaparak profesyonel müzik hayatına atılmıştır. Bir çok seslendirmelerdede görev alan Metin Sarp, 15 yaşında prodüksüyonları ve remixleriyle birlikte kuvvetli bir çıkış elde etmiştir.

 

 

  Dj Harun İğneci

Tel: 0542 212 85 22  

Dj Harun İğneci 1995 Doğumlu Olup küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisiyle birlikte türkiye’nin bir çok Sayılı Club’lerinde Performanslar sergilemiştir. Sektörel dağılımdan ötürü My Müzik organizasyonun vazgeçilmez dj’lerinden biri olan Harun İğneci ; Türkçe & Yabancı Pop, Yöresel Oyun havaları ve 80’s & 90’s Arşivleriyle misafirlerine mükemmel bir müzik ziyafeti Sunmaktadır.

 

Dj Saffet Sarp

Tel: 0542 212 85 22 

Dj Saffet Sarp 1960 Doğumlu Olup küçük yaşlardan itibaren müziğe ve Sahnelere olan ilgisiyle birlikte türkiye’nin bir çok Sayılı Club’lerinde ve Sanatçılara Performanslar sergilemiştir. My Müzik organizasyonun vazgeçilmez dj’lerinden  ve Tonmayster’lerinden biri olan Saffet Sarp ; Türkçe & Yabancı Pop, Yöresel Oyun havaları  80’s & 90’s Arşivleriyle ve Sanatçı Tonmaysterliği ile misafirlerine mükemmel  müzik ziyafetleri Sunmaktadır.

 

Dj Hayal Sümeyra

Tel: 0542 212 85 22  
Dj Hayal Sümeyra Alanında Yapmış olduğu yeniliklerle birlikte özellikle Kına gecelerinin Vazgeçilmez Bayan Dj’i Olarak My Müzik Organizasyonunun En Yetenekli Bayan Dj’lerinden biridir. Özellikle Yönetmiş olduğu Merasimlerde Almış olduğu Takdirlerle Bizleri Onurlandırmaktadır. Aynı Zamanda Dj Hayal Sümeyra Özellikle 80’s & 90’s Arşivleriyle Misafirlermizin Unutulmayan Ölümsüzleşmiş Parçaları tekrar anımsatmasıyla birlikte Geniş bir arşive sahiptir.