TASAVVUF ve SEMAZEN

 • Tasavvuf müziği Organizasyonu,Tekne ve  Otel Düğünü, Kına geceleri, Feshane, Dini Fuarlar açılışları, ve çeşitli  diğer etkinliklerde yer almaktadır.
 • SEMAH SEMAZEN 

  Semah Semazen  toplumumuzda hızla yaygınlaşan ve özel bir hasasiyet gerektiren Dini kuralların yaygınlaşması ile özel günlerinizin (düğün, nişan, sünnet, açılış ve konser organizasyonları) dinimize uygun olarak yapılması amacıyla kurulmuştur. Sektörümüzde verdiğimiz hizmet hızla yaygınlaşmaktadır. Sizlere iyi ve kaliteli hizmeti vermek için tüm profesyonel ekip ve sanatçı arkadaşlarımızla ve yaptığımız işlerin tecrübesi ile Semah  ve Semazen  tercih ve güvenirlilik bakımından sizlere garanti vermektedir . Amacımız sizlere yapay bir kalite değil  en iyi kaliteyi sunmak temel prensiplerimiz arasında ilk sırada olacaktır.

  Genelde İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde sizlere hizmet vermek için  kurumumuz tüm özel organizasyonlarınızda sizlerin yanınızda yer almaktan gurur duyacaktır.

  Hizmetlerimiz:  islami ve genel olan düğün, nişan, sünnet, ramazan etkinlikleri, açılış organizasyonu, ses ışık ve sahne kurulumu, semazen gösterisi, tasavvuf grubu,  palyaço ekibi,masa sandalye giydirme, ramazan programları  bu alanlarda sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

   My Müzik Organizasyon

  My Müzik Organizasyon